Informacija pildoma ir atnaujinama. Jei pastebite neatitikimų ar turite patarimų, laukiame jų elektroniniu paštu klausk@1424.lt

Pastaba: taupydami laiką visu šiuo laikotarpiu galite kreiptis į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus ir gauti liudijimą (aktualu tik dirbantiems Vilniuje). Techninę apžiūrą galite atlikti ir su baltais numeriais (būtinai be taksi apklijavimo) – 30 dienų galioja perrašymui į taksi techninę apžiūrą.

Automobilio apipavidalinimas

Automobilis apipavidalinamas vadovaujantis įmonės nustatytu standartu. Dėl apipavidalinimo kreiptis nuorodoje nurodytais kontaktais:

Oficialūs atstovai:
Kęstutis +37068789357 (Vilniuje)
Rima +37069953912 (Kaune)
Edgaras +37065554356 (Šiauliuose)

Kaina: 50€ (su apklijavimu), 35€ (tik lipdukų kainos)

 

Individualios veiklos registravimas VMI

Registruoti individualią veiklą (veiklos kodas 493200) galima internetu arba nuvykus į Valstybinę mokesčių inspekciją (VMI). Jei jau esate tai padarę teikdami pavėžėjimo paslaugą, užtenka tik nurodyti papildomą veiklos rūšį.

Ketinimo vykdyti taksi veiklą deklaravimas

Prisijungus prie Savivaldybės savitarnos sistemos (arba nuvykus į miesto savivaldybę), reikia užpildyti prašymą vykdyti taksi veiklą. Kelių dienų bėgyje su Jumis susisieks savivaldybės atstovas ir praneš, kad galite atvykti atsiimti ketinimo vykdyti veiklą pažymos.

Reikalingi dokumentai prašymui:

 • automobilio registracijos liudijimas
 • automobilio privalomojo draudimo polisas
 • techninės apžiūros lapas
 • asmens tapatybės dokumentas
 • individualios veiklos pažyma

Taksometras ir plafonas

Pasirinkimas iš dviejų įmonių (specialios kainos yra taikomos tik mūsų taksi apklijavimo standartu apklijuotiems automobiliams):

  • UAB MATUOKLIS – Aquila T-Tiny modelio taksometras ir jo montavimas – 180 eurų;
   Kontaktus ir visą informaciją galite rasti ČIA.
  • UAB ALTAS – Microtax06 modelio taksometras ir jo montavimas – 230 eurų;
   Kontaktus ir visą informaciją galite rasti ČIA.

Taksometro metrologinė patikra

Privaloma gauti pažymą iš metrologijos centro, kad taksometras yra tinkamas naudoti.

Ketinimo vykdyti taksi veiklą pažymos paėmimas iš savivaldybės ir numerio ženklų keitimas

Turint ketinimo vykdyti taksi veiklą pažymą, reikia kreiptis į Regitrą dėl naujų valstybinių numerių išdavimo (T*****).

Kreiptis į mus

Kai automobilis apipavidalintas mūsų nustatytu standartu, o automobilio numeriai pakeisti, kreipkitės į mus, kad prijungtume Jus prie TAKSI kanalo. Reikalingos automobilio nuotraukos su matomais valstybiniais numeriais – jas siųskite adresu info@1424.lt.

Techninė apžiūra

Turint visą įrangą ir apipavidalinus automobilį, privaloma atlikti techninę apžiūrą, po kurios išduodama pažyma 6 mėnesiams (naujesniems nei 5 metų automobiliams – 12 mėnesių). Jei techninė apžiūra atlikta ne seniau kaip prieš mėnesį, automatiškai galima perrašyti taksi veiklai.

Leidimas vykdyti taksi veiklą

Viską atlikus reikia kreiptis į savivaldybę dėl leidimo vežti keleivius taksi automobiliu išdavimo. Savivaldybei pateikiami jau po numerių keitimo atnaujinti automobilio dokumentai (registracijos liudijimas, draudimo polisas, techninės apžiūros lapas).

Tarifinės kortelės deklaravimas savivaldybėje

Kai savivaldybė praneša, kad taksi licencija yra paruošta ir reikia atvykti jos pasiimti, tuo pačiu savivaldybėje užpildykite prašymą deklaruoti tarifų kortelę – ją galima gauti mūsų puslapyje.

Licencijos numerio ir tarifų kortelės lipdukai

Ant automobilio šono privalomas licencijos numeris, o ant galinio šoninio lango važiavimo įkainiai. Dėl lipdukų gamybos kreiptis nurodytais kontaktais:

Oficialūs atstovai:
Kęstutis +37068789357 (Vilniuje)
Rima +37069953912 (Kaune)
Edgaras +37065554356 (Šiauliuose)

Taksometro registracija VMI

Taksometras turi būti užregistruotas Valstybinėje Mokesčių Inspekcijoje.

TIK DIRBANTIEMS VILNIUJE – Taksi vairuotojų atestavimo liudijimas
Vykdant taksi veiklą Vilniuje, privaloma turėti atestavimo liudijimą, kurį išduoda Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai (dokumentų sąrašas).

Aukščiau nurodyta informacija su nuorodomis yra skirta Vilniaus miesto gyventojams. Gyvenant ir dirbant kituose miestuose, kreiptis į savo miesto savivaldybę.